NETANJAHU: NIEZWYKŁA OFERTA DLA NARODU IRAŃSKIEGO

Opracowanie Kasia Śmiałkowska | Opublikowane w piątek, 15 czerwca 2018

Dziś mam dla narodu irańskiego bezprecedensową propozycję: jest ona związana z wodą.

Naród irański jest ofiarą okrutnego, tyranizującego go reżimu, który uniemożliwia mu dostęp do niezbędnej do życia wody. Izrael popiera naród irański i dlatego właśnie chcę pomóc uratować niezliczonych Irańczyków przed śmiercią.

Jak?

Irańska organizacja meteorologiczna ocenia, że w 96% procentach kraju panuje susza. Issa Kalantari, były irański minister rolnictwa, powiedział, że nawet 50 milionów Irańczyków może być zmuszonych do opuszczenia miejsca zamieszkania na skutek zniszczenia środowiska. 50 milionów!

Miliony irańskich dzieci cierpią na skutek błędnego zarządzania i niekompetencji oraz kradzieży niezbędnych do życia surowców przez irański reżim.

Izrael również zmaga się z niedoborem wody. Opracowaliśmy najnowocześniejsze technologie, by stawić czoła temu wyzwaniu.

Izrael oczyszcza blisko 90% swoich ścieków – to o wiele więcej niż inne kraje. Opracowaliśmy nawadnianie kropelkowe: nasza technologia dostarcza wodę każdej roślinie dokładnie w takiej ilości i z takimi składnikami odżywczymi, jakie są potrzebne.

Izrael wie, jak zapobiec katastrofie środowiskowej w Iranie. Chcę przekazać te informacje irańskiemu narodowi. Niestety, Iran nie pozwala Izraelczykom wjeżdżać do swojego kraju, musimy więc wykazać się kreatywnością.

Zbudujemy stronę internetową w języku perskim, zawierającą dokładne plany, w jaki sposób Irańczycy mogliby oczyszczać swoje ścieki. Pokażemy, jak irańscy rolnicy mogą uratować swoje plony i wyżywić swoje rodziny.

Irański reżim woła: Śmierć Izraelowi! Izrael w odpowiedzi woła: Życie dla irańskiego narodu! Ludzie w Iranie są dobrzy. Nie powinni pozostawać bez pomocy w obliczu tak okrutnego reżimu. Jesteśmy z wami. Pomożemy wam, aby miliony Irańczyków nie musiały cierpieć. Nienawiść, jaką sieje irański reżom, nie powstrzyma szacunku i przyjaźni między naszymi narodami.

Następny | Poprzedni